Trans-Bus - przewóz osób

Najszybciej
Nowoczesne pojazdy, system GPS.
Najwygodniej
Klimatyzacja, wygoda, miła obsługa.
Najtaniej
Rabaty dla grup zorganizowanych

Kontakt
Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia
terminu podróży.
Zadzwoń po przewóz osób do niemiec
e-mail: transbus10@wp.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą!

Dzięki nam, bez względu na powód, dla którego Belgia stanowi cel Twojej podróży, dotrzesz do tego kraju bezpiecznie, szybko oraz wygodnie. Już od samego początku współpracy z firmą Trans-Bus zapewnioną będziesz miał profesjonalną oraz miłą obsługę. W celu ustalenia terminu wyjazdu, kontaktować się można z nami 24h na dobę.

Zapewniamy przewozy do Belgii dla większej ilości osób, jak również dla klientów indywidualnych.

Posiadamy duże doświadczenie w przewozie grup zorganizowanych. Współpracujemy również z biurami podróży, kościołami, jak również agencjami pośrednictwa pracy. Gdy zatem planujesz wyjazd do Belgii:

  • do pracy sezonowej bądź na kontrakt,
  • na studia bądź szkolenia,
  • w celach turystycznych lub towarzyskich,
  • aby realizować działania biznesowe,
  • w formie pielgrzymki

przewóz osób organizowany przez Trans-Bus będzie nadawał się do tego idealnie! A jako, że busy do Belgii kursują przez cały rok – bez wątpienia znajdziesz odpowiedni dla siebie termin!

Z uwagi na większą odległość, jaka dzieli Polskę i Belgię, wszystkim naszym Klientom w trakcie podróży zapewniamy odpowiednie, komfortowe warunki. Wybierając nasz bus do Belgii, masz gwarancję, że będzie to znakomicie wyposażony pojazd. Odpowiedniej temperatury w trakcie podróży pilnować będzie klimatyzacja oraz funkcja ogrzewania postojowego. Busy posiadają DVD oraz sprzęt audio. Pasażerowie mogą według własnego życzenia regulować indywidualne oświetlenie i nagłośnienie. Z kolei siedzenia lotnicze pozwolą w dobrej i wygodnej pozycji spędzić czas podróży. Trasy na linii Polska – Belgia pokonywane są nowoczesnymi vanami i busami. Należą do nich takie pojazdy jak Volkswagen Transporter T5, Audi A8 bądź autobus Neoplan.
Jeśli natomiast chodzi o kierowców prowadzących busy do Belgii, to posiadają oni duże doświadczenie, jak również odpowiednie kwalifikacje. Mają bardzo dobre rozeznanie w przemierzanych trasach, korzystają również z nawigacji GPS. Dzięki temu przewóz osób do Belgii organizowany przez Trans-Bus odznacza się punktualnością, a pasażerom zapewniany jest dowóz pod wskazany przez nich adres.

Miłym zaskoczeniem dla naszych nowych Klientów będą z pewnością wyjątkowe atrakcyjne ceny na tle cen konkurencyjnych firm organizujących przewozy do Belgii. Zaś Klienci stali, jak również grupy zorganizowane, zamawiając u nas busy do Belgii mogą liczyć nawet na 20% rabaty. Poza tym, w cenę każdego pakietu podróżnego Trans-Bus wliczony jest również obiad dla pasażera.

Przewóz osób do Belgii to oczywiście nie jedyna usługa, jaką firma Trans-Bus jest w stanie zrealizować. Obsługujemy także inne kraje europejskie. Z naszymi busami dotrzeć można wygodnie, szybko oraz bezpiecznie do Holandii, Niemiec czy Luksemburga. Organizujemy wyjazdy turystyczne dla osób z zagranicy. Oferujemy również transport na obszarze województwa wielkopolskiego, kujawsko – pomorskiego oraz lubuskiego.

Bruksela czy też Konin, Antwerpia bądź Berlin, Brugia czy Amsterdam – wszędzie tam dojedziesz z busami Trans-Bus!

Zapraszamy do kontaktu.