Oferta firmy przewozowej – bezpieczne busy

Zapewniamy przewóz osób na terenie województwa wielkopolskiego, kujawsko – pomorskiego oraz lubuskiego, jak również zapewniamy transport do krajów europejskich. W rozkładzie jazdy Trans-Bus znajdują się busy Niemiec. W każdym przypadku zapewnić możemy dowóz pod wskazany przez Klienta adres.
Planujesz podróż z Poznania do Amsterdamu? Chcesz zorganizować wyjazd grupowy z Zielonej Góry do Antwerpii? Szukasz transportu dla pracowników z Gniezna? A może planujesz powrót do Polski z Niemiec? W każdym przypadku firma Trans-Bus może zapewnić profesjonalną pomoc.

Organizowane przez nas przewozy busem do Niemiec jak i te na terenie kraju, odznacza pełen profesjonalizm. Jednym z głównych elementów, który go gwarantuje są pojazdy, jakie wykorzystujemy do przewozu osób.
Dysponujemy bowiem nowoczesnymi samochodami, które zapewniają pasażerom wygodną oraz bezpieczną podróż. W zależności od ilości osób wybierających dane połączenie, przewóz może odbyć się przy udziale Volkswagena Transportera T5, Audi A8 bądź autobusu Neoplan.
Wszystkie auta z naszej floty mają wyposażenie o wysokim standardzie. Dzięki temu niezależnie czy Klient wybiera bus do Niemiec czy busy do miast w Polsce, ma pewność, że podróż odbędzie się w znakomitych warunkach. Umożliwia to między innymi:

  • klimatyzacja oraz ogrzewanie postojowe: w zależności od pory roku bądź dnia w pojazdach zachowana jest odpowiednia temperatura,
  • siedzenia lotnicze: dają możliwość spędzić podróż w wygodnej pozycji,
  • DVD, audio: podróż umilić mogą interesujące filmy bądź muzyka,
  • indywidualne oświetlenie i nagłośnienie: dzięki temu, każdy pasażer dostosować może do własnej wygody światło oraz głośność przy swoim siedzeniu.

Poza tym, busy do Niemiec i innych krajów europejskich, jak i te jeżdżące na terenie Polski, wyposażone są w nawigację GPS oraz specjalne systemy bezpieczeństwa.

Na profesjonalizm świadczonych przez Trans-Bus przewozów mają ogromny wpływ również kierowcy, którzy prowadzą busy w kraju oraz busy do Niemiec. Posiadane przez nich wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie to gwarancja, że każda podróż przebiegnie bezpiecznie oraz, co niezwykle ważne, zakończy się punktualnie.

Oprócz przewozów tradycyjnych, nasza firma zapewnić może ekskluzywny transport na różnorakie spotkania towarzyskie bądź biznesowe. W ramach oferty „Auta dla Vipów” realizujemy przewóz osób ceniących luksus oraz podwyższony standard usług. Ludzie biznesu, jak również znane osobistości ze świata mediów, kultury czy sportu, zagwarantowane będą mieli u nas bezpieczną i komfortową podróż – w całkowitej dyskrecji. Przewóz może odbywać się na dłuższych trasach, jak i krótszych – na lotnisko, konferencję czy do hotelu.

W celu ustalenia dogodnego terminu podróży, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Przewóz osób do krajów takich jak Niemcy organizujemy przez cały rok. Także nasze busy na terenie Polski kursują w każdym miesiącu.

Zarezerwuj przejazd

Wyjazd z

Miejsce docelowe