Trans-Bus - przewóz osób

Najszybciej
Nowoczesne pojazdy, system GPS.
Najwygodniej
Klimatyzacja, wygoda, miła obsługa.
Najtaniej
Rabaty dla grup zorganizowanych

Kontakt
Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia
terminu podróży.
Zadzwoń po przewóz osób do niemiec
e-mail: transbus10@wp.pl

 

Przewozy do Holandii – komfotowe busy, atrakcyjne ceny

Oferta firmy przewozowej

Przewozy do Holandii to usługa, jaką świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również firm bądź instytucji. Do celu docieramy zawsze punktualnie i bezpiecznie, a pasażerowie naszych busów czas podróży spędzają w komfortowych warunkach.

Skąd popularność busów do Holandii?

Holandia stanowi niezwykle atrakcyjny kraj dla Polaków pod wieloma względami. Jednym z nich są z pewnością szczególne walory oraz atrakcje turystyczne, jakie czekają na osoby odwiedzające ten położony nad Renem kraj. Piękne krajobrazy, urokliwe miasta i miasteczka oraz liczne muzea sztuki bez wątpienia mogą zachwycać. Nie wszyscy przybywają do Holandii jednak w celach wyłącznie rozrywkowych. Wielu Polaków wyrusza do Holandii do pracy – czy to sezonowej, czy też na dłużej – z dawnym Królestwem Niderlandów łącząc swoją przyszłość.
Dla nas jednakże nie ma znaczenia, jakie powody sprawiają, że celem podróży staje się ten kraj. Jako doświadczona firma pragniemy bowiem zapewnić profesjonalny przewóz osób do Holandii – dla nas liczy się tylko wygoda oraz bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Zagwarantować to mają przede wszystkim samochody, za pośrednictwem których świadczymy transport. Każdy bus do Holandii jadący to pojazd nowoczesny, o wzorowym stanie technicznym, posiadający wysokiej jakości wyposażenie. Volkswagen Transporter T5, Audi A8 oraz autobus Neoplan to samochody, jakie mamy w swojej flocie. Każdy z nich posiada nawigację GPS, klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe. Ponadto na komfort jazdy wpływać będą z pewnością takie rozwiązania jak indywidualne oświetlenie i nagłośnienie, DVD oraz audio lub też siedzenia lotnicze.
Natomiast kierowcy prowadzący busy do Holandii to doświadczeni profesjonaliści. Mają za sobą przejechane ogromne ilości kilometrów, a trasy Polska – Holandia znają bardzo dokładnie.

Firma Trans-Bus oprócz obsługi prywatnych klientów indywidualnych oraz firm, współpracuje między innymi z:

 • agencjami pośrednictwa pracy – zapewnia przewóz osób do miejsc pracy,
 • biurami podróży – realizuje transport grup turystycznych,
 • kościołami – pośredniczy w obsłudze przejazdowej pielgrzymek.

Powodem dla którego warto wybrać przewozy do Holandii przez nas realizowane są z także atrakcyjne stawki, szczególnie, gdy porówna się je z cenami, jakie obowiązują w liniach lotniczych. Dodatkowo, nasi stali Klienci mogą liczyć na duże rabaty. Podobnie rzecz wygląda w przypadku większych grup zorganizowanych - oferujemy obniżki nawet do 20%. Każdy Klient, wykupując w Trans-Bus pakiet podróżny, otrzymuje na trasie obiad (wliczony w cenę).

Mając na uwadze wygodę Klientów, nasze busy mogą dojechać pod wskazany adres.
Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam, Haga, Utrecht, Nijmegen jak i inne miasta i miasteczka w Holandii mogą stanowić cel podróży busów Trans-Bus.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu podróży. Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę.

Miasta do których najczęsciej kursujemy:

 • Amsterdam
 • Almelo
 • Breda
 • Eindhoven
 • Rotterdam
 • Haga
 • Utrecht
 • Nijmegen
 • Waalwijk
 • oraz inne