Zabierzemy Was tam! Oferujemy przewozy na trasie Polska-Holandia-Polska. Wybierając nasze busy, do Holandii dotrzecie bezpiecznie i w pełnym komforcie.

Przewóz osób do Holandii do jeden z kluczowych punktów naszej oferty. Oprócz wymienionego kraju, realizujemy ponadto przewozy do Niemiec, Luksemburga oraz Belgii. Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną firmą transportową, która dokłada wszelkich starań, aby powierzone zadania z zakresu przejazdów osobowych realizować w pełni rzetelnie, z naciskiem na maksymalnie wysoką jakość usług. Wybierając naszą firmę, jesteście Państwo w dobrych rękach. Indywidualne podejście do Klienta, troska o jego bezpieczeństwo i komfort w trakcie podróży, wykwalifikowana kadra kierowców, a także nowoczesna flota pojazdów to czynniki, dzięki którym możemy w pełni realizować swoją profesję i odpowiadać na Państwa potrzeby względem bezpiecznego i punktualnego dotarcia do celu.

Jeśli celem Państwa podróży jest Holandia, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia, co w kwestii przewozów do kraju tulipanów, wiatraków i sera mamy Wam do zaoferowania. Aby zobrazować korzyści wynikające ze skorzystania z naszych usług, poniżej przedstawiamy Państwu kluczowe atuty naszej firmy. Będą nimi:

Nowoczesna flota pojazdów

Wybierając nasze busy, do Holandii dojedziecie Państwo bezpiecznie, punktualnie, w pełnym komforcie. Dysponujemy niezawodnymi pojazdami, z których każdy poddawany jest regularnym przeglądom w stacjach diagnostycznych. Systematyczne kontrole dają nam pewność, że nasze busy bezproblemowo dojadą nawet do tak odległego kraju, jakim jest Holandia. Droga tam i z powrotem, zależnie od stacji pośrednich może obejmować nawet kilka tysięcy kilometrów. Nasze pojazdy są zawsze gotowe, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Każdy bus jest klimatyzowany, posiada wygodne fotele, a jego stałym wyposażeniem jest DVD, indywidualne oświetlenie oraz nagłośnienie. Udogodnienia te z pewnością nie pozwolą się Państwu nudzić w długiej trasie.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra kierowców

Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia do kierowania pojazdami, nie są nowicjuszami w swojej profesji, a przed każdą podróżą są wypoczęci. Cechują się miłą aparycją i dbają o Państwa bezpieczeństwo jak tylko najlepiej potrafią. Realizują oni przewóz osób do Holandii „od drzwi do drzwi”. Odbiorą Państwa z ustalonego przez Was wcześniej miejsca i dowiozą pod wskazany przez Was adres. Nawigacja GPS pozwoli im bezproblemowo dotrzeć w każdy zakątek kraju – szybko i sprawnie.

Atrakcyjne ceny przewozów

Nasza oferta jest korzystna także ze względów finansowych. Zapewniamy przystępne ceny usług, a dla stałych Klientów przewidzieliśmy rabat 20%. Tym samym, serdecznie zachęcamy do tego, aby z organizowanych przez nas przewozów korzystać nie tylko w ramach pojedynczych zleceń, ale również w formie stałej współpracy. W pakiet podróżny został wliczony gorący posiłek – naszym Klientom zapewniamy dobry obiad.

Jeśli tak skonstruowana oferta wzbudza Państwa zainteresowanie, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Aby ustalić termin podróży, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie. Zapraszamy!

Zarezerwuj przejazd

Wyjazd z

Miejsce docelowe