Trans-Bus - przewóz osób

Najszybciej
Nowoczesne pojazdy, system GPS.
Najwygodniej
Klimatyzacja, wygoda, miła obsługa.
Najtaniej
Rabaty dla grup zorganizowanych

Kontakt
Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia
terminu podróży.
Zadzwoń po przewóz osób do niemiec
e-mail: transbus10@wp.pl

 

Za naszą zachodnią granicą...

Wśród państw europejskich do których firma Trans-Bus organizuje przewozy osób, szczególne miejsce zajmują Niemcy. Do zachodniego sąsiada Polski kursują busy przez cały rok, umożliwiając zarówno przyjazd do Niemiec, jak i powrót do kraju.

Niemcy z racji na swoje geograficzne położenie od zawsze stanowią cel podróży wielu ludzi z Polski. Niektórzy wyjeżdżają w celach zawodowych – aby znaleźć pracę czy też rozwijać prowadzone przez siebie działalności biznesowe. Inni znów, pragnąc zdobywać większą wiedzę bądź nowe umiejętności oraz kwalifikacje, do Niemiec udają się na studia lub też na różnorakie szkolenia bądź konferencje. Oczywiście duża część osób obiera Niemcy za cel podróży ze względu na wyjątkowe walory turystyczne tego kraju. Uwarunkowania historyczne sprawiły również, że w Niemczech bardzo dużo Polaków posiada rodziny – i właśnie chęć odwiedzenia bliskich osób, stanowi kolejny, częsty powód wyjazdów do Niemiec.

Dlaczego warto wybrać przewozy do Niemiec z Trans-Bus?

Gwarantujemy komfort, bezpieczeństwo i punktualność, które zebrane razem, świadczą o wysokim profesjonalizmie Trans-Bus.
Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak również zagwarantować może grupowe przewozy osób do Niemiec. Wyjeżdżasz do pracy sezonowej? Masz do załatwienia w Niemczech ważne sprawy rodzinne? Twoja firma organizuje wyjazd integracyjny za zachodnią granicę? A może razem ze znajomymi chcesz się wybrać na mecz ulubionej piłkarskiej drużyny? Wybierz przewozy busem do Niemiec organizowane przez Trans-Bus!

Aby zapewnić wygodę oraz bezpieczeństwo podróżującym, wszystkie busy do Niemiec cechuje wysoka jakość oraz równie wysoki standard. Posiadają one specjalne systemy bezpieczeństwa oraz wyposażenie, które czyni nawet dłuższą podróż niezwykle komfortową. Składa się na nie, między innymi, indywidualne oświetlenie i nagłośnienie, siedzenia lotnicze bądź też klimatyzacja oraz ogrzewanie postojowe. Pasażerowie Trans-Bus liczyć mogą również na obiad w czasie podróży – wliczony jest on w cenę biletu.

A propos ceny - przewozy do Niemiec oferowane przez Trans-Bus są niezwykle korzystne pod względem finansowym. Ponad to, dla stałych klientów oraz grup zorganizowanych firma oferuje atrakcyjne rabaty.

Tym co sprawia, że przewóz osób do Niemiec w wykonaniu Trans-Bus jest w pełni profesjonalnym przewozem jest także jakość obsługi. Jesteśmy do dyspozycji klientów 24h na dobę, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaoferujemy korzystne terminy wyjazdów. Natomiast w trakcie podróży nad bezpieczeństwem oraz wygodą pasażerów czuwać będą doświadczeni oraz wykwalifikowani zawodowi kierowcy.

Do współpracy z Trans-Bus zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak również różnego rodzaju instytucje, placówki oraz firmy. Jesteśmy otwarci także na współpracę z biurami podróży i kościołami. Oprócz usługi - przewozy do Niemiec, zorganizować możemy wyjazdy turystyczne dla osób zza zachodniej granicy.