O nas

Dbając o komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, przewozy na terenie kraju, jak i do Niemiec oraz innych krajów europy, realizowane są przy wykorzystaniu pojazdów wysokiej klasy. Nasze vany i busy to między inny Volkswagen Transporter T5, Opel Vivaro i Renault Trafic. Wyposażone są one w:

  • klimatyzacje oraz ogrzewanie postojowe,
  • nawigacje GPS,
  • indywidualne oświetlenie i nagłośnienie,
  • systemy bezpieczeństwa,
  • DVD i audio,
  • siedzenia lotnicze

Natomiast w ramach oferty AUTA DLA VIPÓW zapewnić możemy transport samochodami o podwyższonym standardzie. Ludziom biznesu, znanym osobistościom czy też innym zwolennikom luksusu, zagwarantować możemy podróż w wygodnych, dyskretnych warunkach.

KIEROWCY
Mamy świadomość, że nawet najlepszej klasy bus nie zapewni podróżnym należytego bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy, jeśli nie będzie prowadzony przez odpowiednią osobę. Dlatego też zespół kierowców Trans-Bus tworzą doświadczeni oraz posiadający wysokie kwalifikacje profesjonaliści. Dzięki nim, czy to podróż do Niemiec , czy też do Poznania, zawsze odbywać się będzie bezpiecznie, a cel podróż będzie za każdym razem zostanie osiągnięty punktualnie.

CENA
Podróż busem naszej firmy jest nie tylko bezpieczna i komfortowa podróż, ale korzystna cenowo. Cennik za pojedyncze przewozy jest bardzo atrakcyjny w stosunku do ofert konkurencji, zaś dla stałych zleceniodawców, jak również grup zorganizowanych oferowany jest 20% rabat. Ponadto, w każdy pakiet podróżny Trans-Bus wliczony jest obiad dla pasażerów.

TERMINY
Przewozy do Niemiec jak również na terenie północnych województw Polski organizujemy przez cały rok. W celu ustalenia terminu podróży, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę.

Zarezerwuj przejazd

Wyjazd z

Miejsce docelowe