Transport nowoczesnymi, komfortowymi busami

Niemcy i północna Polska-przewóz osób

Przewozy osób organizowane przez firmą Trans-Bus dają szansę na szybkie dotarcie do wielu państw europejskich, jak również umożliwiają podróżowanie pomiędzy miastami województw: wielkopolskiego, lubuskiego oraz kujawsko – pomorskiego.

Do pasażerów naszych busów należą zarówno Klienci indywidualni, jak również zorganizowane grupy. Realizowane przez Trans-Bus przewozy do Niemiec skierowane są do osób pragnących odwiedzić te kraje w celach turystycznych, jak również zawodowych. Przewozy do Niemiec realizujemy dla osób prywatnych oraz dla firm i instytucji. Zapewnić możemy na przykład przewóz osób  do Niemiec dla klientów biur podróży. Zajmujemy się także obsługą przejazdową pielgrzymek (na terenie Polski oraz za granicą).

Przewóz osób w wykonaniu Trans-Bus to usługa niezwykle korzystna w kwestii finansowej. Zarówno w przypadku przewozu do Niemiec, jak również przewozów w Polsce, oferujemy pakiety podróżne w atrakcyjnych cenach. Natomiast w sytuacji stałej współpracy z Trans-Bus, Klienci zapewnione mają nawet 20% rabaty. Na tego typu obniżki mogą również liczyć zorganizowane grupy osób korzystające z naszych usług.

Realizując przewozy osób do Niemiec jak i te na ternie północno -wschodnich regionów kraju, korzystamy z nowoczesnych oraz pewnych pojazdów. Podróż Volkswagenem Transporterem T5, Audi A8 bądź też autobusem Neoplan z pewnością będzie wygodna i bezpieczna. Zadbają o to przede wszystkim nasi kierowcy. Są to doświadczeni profesjonaliści, którzy posiadają znakomite kwalifikacje oraz umiejętności.

Natomiast same pojazdy posiadają wiele udogodnień, dzięki którym podróż będzie nie tylko wygodna oraz bezpieczna, ale cel podróży zostanie za każdym razem osiągnięty punktualnie. Będzie to możliwe dzięki specjalnym systemom bezpieczeństwa, nawigacji GPS oraz bogatemu wyposażeniu naszych busów i vanów.

Pasażerowie spędzą podróż na komfortowych siedzeniach typu lotniczego. Będą mieli możliwość indywidualnego nastawienia oświetlenia oraz nagłośnienie. W trakcie podróży, jeśli będzie takie życzenie podróżujących wyświetlane będą filmy na DVD bądź też czas podróży umilać może muzyka. W pojazdach zamontowana jest klimatyzacja, a na czas postoju włączane jest ogrzewanie postojowe. Pasażerom serwowany jest również obiad (wliczony w cenę biletu).

Jeśli zatem interesuje Cię profesjonalny przewóz osób do Niemiec – sprawdź wyjątkową ofertę firmy Trans-Bus. Zapewniamy najwyższą jakość usług, dzięki którym każda podróż – ta dłuższa, jak i krótsza, miną szybko oraz w miłej atmosferze.
A gdy przewóz osób do Niemiec nie jest w kręgu Twoich zainteresowań, ale potrzebujesz transportu na terenie Wielkopolski, Kujaw, Pomorza lub regionu lubuskiego, także sprawdź naszą ofertę. Z pewnością się nie zawiedziesz!

Zarezerwuj przejazd

Wyjazd z

Miejsce docelowe